Select Page

Kontakt

Alarm automatika d.o.o.

Đoka Miraševića 106
81 000 Podgorica
T: +382 (0)20 657 007
E: podgorica@alarmautomatika.com


    Ova je stranica zaštićena sa reCAPTCHA i primenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja usluge.

    Rijeka

    Dražice 123/c (Zamet)
    51000 Rijeka
    T: +385 (0)51 359 700
    E: rijeka@alarmautomatika.com

    Split

    Poljička cesta 11
    21000 Split
    T: +385 (0)21 542 653
    E: split@alarmautomatika.com

    Zadar

    Braće Miroslava i Janka Perice 19
    23000 Zadar
    T: +385 (0)23 629 218
    E: zadar@alarmautomatika.com

    Zagreb

    Heinzelova 60
    10000 Zagreb

    Projekti
    T: +385 (0)1 4662 750
    E: projekti@alarmautomatika.com

    Veleprodaja
    T: +385 (0)1 369 04 91
    E: veleprodaja@larmautomatika.com

    Ljubljana

    Letališka cesta 32
    1000 Ljubljana
    T: +386 (0)8 205 3710
    E: ljubljana@alarmautomatika.com

    Sarajevo

    Džemala Bijedića 156
    71 000 Sarajevo
    T: +387 (0)33 218 872
    E: sarajevo@alarmautomatika.com

    Beograd

    Zarija Vujoševića 8
    11 070 Beograd (Novi Beograd)
    T: +381 (0)11 398 1482
    E: beograd@alarmautomatika.com

    Podgorica

    Đoka Miraševića 106
    81 000 Podgorica
    T: +382 (0)20 657 007
    E: podgorica@alarmautomatika.com

    Budimpešta

    Fivér utca 8/B
    1131 Budimpešta
    T: +36 (0)1 615 0087
    E: budapest@alarmautomatika.com

    Skoplje

    Gilles Verne 8
    1000 Skopje
    T: +389 (0)2 245 7388
    E: skopje@alarmautomatika.com

    Bukurešt

    Strada Zece Mese nr. 9, sector 2
    024061 Bucuresti
    T: +40 (0)31 426 0355
    E: bucharest@alarmautomatika.com

    Tirana

    Rruga Spiro Floqi
    KOMPLEKSI “MOLLA”
    NJESIA ADMINISTRATIVE 14
    1001 Tirana
    T: +355 67 6067 000
    E: tirana@alarmautomatika.com

    Sofija

    ул. “проф. Александър Танев”
    1715 ж.к. Младост 4 Sofija
    T: +359 (2) 423 1452
    E: sofia@alarmautomatika.com